Bayilerimiz & Servislerimiz Bize Ulaşın
Otomobiller Ticari Araçlar Hizmetler Hakkımızda

Yardım

Sistem Gereksinimleri

Bu siteyi Netscape 3.0 ve Microsoft Internet Explorer 3.0 üzeri browserlarda görüntüleyebilirsiniz. Siteyi sorunsuz gezebilmek için browserınızdaki Java ve Java Script seçenekleri aktif olmalıdır.Sitemizi en iyi 1024 x 768 pixel masa üstü alanıyla görüntüleyebilirsiniz.

Kullanım

Sitenin kullanımı gayet basit ve aradığınız bilgiye en kolay şekilde ulaşmanızı sağlayacak bir düzende kurulmuştur.Genel itibariyle sitede 3 alan bulunmaktadır ; Sol tarafta Mercedes logosu ve Mercedes-Benz yazısının altında ara yükleme gerektirmeyen ve alt başlıkları anında görüntüleyebileceğiniz aktif bir menü bulunmaktadır. Üst tarafta anında ulaşabileceğiniz kolay bir menü bulunmaktadır.Site içerisinde nereye giderseniz gidin bu menü daima sabit kalmaktadır. 

Sağ tarafta üst menünün altında site içerisinde gittiğiniz sayfaları görüntüleyebileceğiniz asıl alan bulunmaktadır.Bu alan içerisinde bazı alt başlıklarda sağ tarafta konu ile ilgili linklerin bulunduğu başka bir menü daha çıkmaktadır. 

Flash Player

Site içerisinde bulunan Macromedia Flash ile hazırlanmış bazı animasyonları görüntüleyebilmeniz için Flash Player'ın sisteminizde yüklü olması gerekmektedir.Eğer yüklü değilse ücretsiz olarak buradan yükleyebilirsiniz. 

Bağlantı Hızı

Site üzerinde herhangi bir çalışmayan bir link veya bozuk bir sayfa bulunmamaktadır.Siteyi görüntüleme hızınız bağlantı hızınıza bağlı olarak değişebilir. Eğer bağlantı hızınız düşükse bazı sayfalara ulaşamayabilir veya bazı sayfaları bozuk görüntüleyebilirsiniz. Genel itibariyle 24.400bps ve üzeri bağlantılarda sitemizi rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz.

Ana Sayfa Yardım Cookieler Veri Gizliliği Yasal Uyarı